در اینجا آخرین نوع از ماشین آینده که درنمایشگاه ShowFrankfurt Motor فرانکفورت به نمایش گذاشته شد را خواهید دید.


در اینجا آخرین نوع از ماشین آینده که درنمایشگاه ShowFrankfurt Motor فرانکفورت به نمایش گذاشته شد را خواهید دید.

این کمپانی میگوید:” این ماشین با ویژگی درب gullwing و طراحی منحصر به فرد واستفاده از موتور دیزل hybrid برای اولین بار در جهان ساخته شده است”

پژو می گوید : هدف خود برای ساخت این ماشین مفهومی بود برای ایجاد یک وسلیه نقلیه برای حمل شش مسافر که با استفاده ازتکنولوژی plug-in hybrid کار میکند و می تواند با ارائه عملکرد خوب در حفظ بهره وری سوخت در مسابقات هم از آن استفاده شود . خودروساز فرانسوی است با این مفهوم خلاق ، با 2.2 لیتری HDI دیزلی “Hybrid4″ و فن آوری متشکل از یک موتور دیزلی تأمین انرژی چرخ های جلو ، در حالی که قدرت چرخ های عقب یک موتور الکتریکی است.

این روش تا حدی ساده تر ارائه قدرت plug-in hybrid است ، بر خلافhybrid های دیگرمانند Prius تویوتا و Honda Civic که از ترکیبی از یک موتور الکتریکی و موتور احتراق داخلی استفاده شده که همزمان در چرخ های جلو خودرو قرار داده شده است.

با توجه به انتشار مطبوعاتی پژو ، این ماشین می توانند شش مسافر را به لطف دو صندلی جمع شونده بین صندلی جلو و عقب خود ، در خود جای دهد. این جمعیت کوچکی از سواران به سرعت به مقصد خود میرسند البته به لطف 299 اسب بخار که از ترکیب برق و گیاهان قدرت دیزلتهیه شده است.
  
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه