ساخت خودرویی خاص برای پیچیده‌ترین جاسوسی‌ های جهان + عکس


کمپانی خودروسازی آستون مارتین خودرویی ویژه برای سری جدید فیلمهای هیجانی جیمزباند می‌سازد که گفته می‌شود در زمره پیشرفته‌ترین و پیچیده‌تربن خودروهای ساخته شده در جهان قرار دارد.
این خودروی جدید DB10 نام دارد و قرار است در کنار بازیگر نخست سری جدید فیلمهای جیمزباند، ستاره بی چون و چرای فیلم باشد.

تقریبا می‌توان گفت برای نخستین در جهان است که برای تولید فیلمی ویژه، خودرویی انحصاری ساخته می‌شود تا آنجا که سام مندس کارگردان فیلم برای نشان دادن خودرو و خاص بودن فناوریهای به کار رفته در آن خود به تنهایی به رونمایی اولیه از آن پرداخت.

ساخت خودرویی خاص برای پیچیده‌ترین جاسوسی‌ های جهان + عکس - تصویر 1

این کوپه دو در ساختاری کشیده و آیرودینامنیک دارد و از آنجاکه توسط مارک ریچمن مغز متفکر کمپانی آستون مارتین طراحی شده یکی از موفقترین محصولات خودرویی جهان در سال ۲۰۱۵ به شمار می‌آید.

ظرافتهای به کار رفته در DB10 نشان از همکاری نزدیک کارگردان فیلم و تیم سازندگان خودرو دارد به طوریکه چراغهای باربک و کشیده جلوی خودرو، رنگ آمیزی خاکستری همراه با سایه روشن و تایرهای بزرگ همگی نشان از ماجرایی مرموز و جاسوسی تازه‌ای است که قرار است به زودی آغاز شود.

آستون مارتین جزییات فنی درباره این خودرو اعلام نکرده اما گفته می‌شود از سیستم پیشرانه‌ای در آن استفاده شده که در نسل بعدی خودروهای این کمپانی به کار خواهد رفت.
بدون شک اوج هیجان به کار رفته در این خودرو در تولید محدود آن است. آستون مارتین تنها ۱۰ دستگاه از این خودرو تولید خواهد کرد اما جالبتر اینکه تمامی این ۱۰ دستگاه برای تولید فیلم به کار گرفته خواهد شد.


پناهگاهی برای ثروتمندان در اخرالزمان!! + عکس
لاغر شدن با یک روش شک آور! + عکس
2 عکس جدید بهنوش بختیاری در دفتر کارش و کنار برادرزاده اش
4 باور غلطی که همه فکر میکنند درست است!!
کارتون روز: وزیر ارشاد پیشنهاد داد: به جای طلا آثار هنری بخرید!
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه