دولچه اند گابانا Dolce & Gabbana یکی از قدیمی ترین و معروف ترین برندها در زمینه پوشاک است. به تازگی سوفیا لورن و اسکارلت جوهانسون دو چهره جدید تبلیغاتی این برند شدند. عکس های سوفیا لورن و اسکارلت جوهانسون به عنوان چهره تبلیغاتی برند دولچه اند گاباناسوفیا لورن Sophia Loren متولد ۲۰ سپتامبر ۱۹۳۴ در رم بازیگر ایتالیایی برندهٔ جایزه اسکار است. لورن را به عنوان مشهورترین بازیگر ایتالیایی نیز می‌شناسند. وی علاوه بر برنده شدن جایزه اسکار فیلم غیرانگلیسی زبان برای فیلم دو زن، یک جایزه گرمی، پنج ج ...

دولچه اند گابانا Dolce & Gabbana یکی از قدیمی ترین و معروف ترین برندها در زمینه پوشاک است. به تازگی سوفیا لورن و اسکارلت جوهانسون دو چهره جدید تبلیغاتی این برند شدند.

عکس های سوفیا لورن و اسکارلت جوهانسون به عنوان چهره تبلیغاتی برند دولچه اند گابانا

سوفیا لورن Sophia Loren متولد ۲۰ سپتامبر ۱۹۳۴ در رم بازیگر ایتالیایی برندهٔ جایزه اسکار است. لورن را به عنوان مشهورترین بازیگر ایتالیایی نیز می‌شناسند. وی علاوه بر برنده شدن جایزه اسکار فیلم غیرانگلیسی زبان برای فیلم دو زن، یک جایزه گرمی، پنج جایزه گلدن گلوب، یک جایزه بفتا و یک جایزه لوارل را نیز برنده شده است. از فیلم‌های معروف وی می‌توان به دو زن (۱۹۶۰)، دیروز، امروز، فردا، ازدواج به سبک ایتالیایی (۱۹۶۴) و یک روز بخصوص (۱۹۷۷) اشاره کرد.

 

اسکارلت جوهانسون Scarlett Johansson متولد ۲۲ نوامبر ۱۹۸۴ در نیویورک بازیگر، مدل و خوانندهٔ آمریکایی دانمارکی تبار است. مادر او یک یهودی اشکنازی است و او خود را یک یهودی می‌داند. اسکارلت چهار بار نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگر گوی طلایی شده‌است. او در سال ۲۰۰۶ و برای دومین بار در سال ۲۰۱۳ توسط مجله اسکوایر به عنوان جذاب ترین زن زنده دنیا انتخاب شده‌است ( او تنها زنی است که دوبار در مجله اسکوایر این عنوان را دریافت کرده‌است ). او برنده جایزه افتخاری سزار است.

 

دولچه اند گابانا Dolce & Gabbana شرکت کالای لوکس و خانه مد ایتالیایی است، که در سال ۱۹۸۵ توسط دمینیکو دولچه و استفانو گابانا، دو طراح ایتالیایی، در شهر میلان تاسیس شد. در سال ۲۰۰۵ حجم معادلات شرکت دولچه اند گابانا، بالغ بر ۵۹۷ میلیون یورو بوده است.

شرکت دولچه و گابانا دارای دو برند مجزا است، که هر یک خط و سیاست‌های خود دنبال می‌نمایند. این دو برند، عبارتند از :
دولچه اند گابانا Dolce and Gabbana
دی اند جی D&G

دولچه اند گابانا  Dolce&Gabbana که بر خلاف نام شرکت، بدون فاصله تلفظ می‌شود مخصوص اقلام بیشر تجملی و گران‌قیمت است. همچنین بعلت دارا بودن طراحان و لباس‌های شب رسمی و پوشاک متناسب با فصل، دارای اعتبار بیشتری نیز می‌باشد.

 

به تازگی برند Dolce&Gabbana دولچه اند گابانا از سوفیا لورن برای تبلیغ رژ لب و از اسکارلت جوهانسون برای تبلیغ عطر معروف The one استفاده کرده است که در ادامه عکس های این تبلیغات را گردآوری کرده ایم.

اسکارلت جوهانسون Scarlett Johansson در تبلیغ عطر دولچه اند گابانا Dolce&Gabbana

اسکارلت جوهانسون Scarlett Johansson در تبلیغ عطر دولچه اند گابانا Dolce&Gabbana

 

 

مراحل آماده سازی اسکارلت جوهانسون Scarlett Johansson در تبلیغ عطر دولچه اند گابانا Dolce&Gabbana

مراحل آماده سازی اسکارلت جوهانسون Scarlett Johansson در تبلیغ عطر دولچه اند گابانا Dolce&Gabbana

 

 

آماده سازی اسکارلت جوهانسون Scarlett Johansson در تبلیغ عطر دولچه اند گابانا Dolce&Gabbana

آماده سازی اسکارلت جوهانسون Scarlett Johansson در تبلیغ عطر دولچه اند گابانا Dolce&Gabbana

 

 

سوفیا لورن Sophia Loren در تبلیغ رژ لب دولچه اند گابانا Dolce&Gabbana

سوفیا لورن Sophia Loren در تبلیغ رژ لب دولچه اند گابانا Dolce&Gabbana

 

 

سوفیا لورن Sophia Loren در تبلیغ رژ لب شاتوتی رنگ دولچه اند گابانا Dolce&Gabbana

سوفیا لورن Sophia Loren در تبلیغ رژ لب شاتوتی رنگ دولچه اند گابانا Dolce&Gabbana

 

 

تهیه و تدوین : گروه سبک زندگی سیمرغ
اختصاصی سیمرغ

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه