امیر تتلو که یک پرسپولیسی دو آتشه است, نسبت به توهین علی ضیاء به سرمربی استقلال واکنش نشان داده و از این کار او گله کرده است. گلایه امیر تتلو از علی ضیاءامیر تتلو از رفتار و گفتار علی ضیاء در ویدئویی که به تازگی از او منتشر شده انتقاد کرد. در این ویدئو مجری پرسپولیسی صدا و سیما در حال خواندن شعری توهین‌آمیز درباره‌ی پرویز مظلومی مربی استقلال است. امیرحسین مقصودلو خواننده که بیشتر با نام امیر تتلو شناخته می‌شود، از کاربران فعال شبکه‌های اجتماعی است و آن گونه که خود می‌گوید درباره همه چیز اظها ...

امیر تتلو که یک پرسپولیسی دو آتشه است, نسبت به توهین علی ضیاء به سرمربی استقلال واکنش نشان داده و از این کار او گله کرده است.

گلایه امیر تتلو از علی ضیاء

امیر تتلو از رفتار و گفتار علی ضیاء در ویدئویی که به تازگی از او منتشر شده انتقاد کرد.

در این ویدئو مجری پرسپولیسی صدا و سیما در حال خواندن شعری توهین‌آمیز درباره‌ی پرویز مظلومی  مربی استقلال است.

امیرحسین مقصودلو خواننده که بیشتر با نام امیر تتلو شناخته می‌شود، از کاربران فعال شبکه‌های اجتماعی است و آن گونه که خود می‌گوید درباره همه چیز اظهار نظر می‌کند. او این‌بار درباره خبر توهین مجری صدا و سیما به مربی استقلال در اینستاگرام نوشت :

«اينجانب از اونجايى كه يه ايرانيم و راجع به همه چيز كشورم نظر ميدم اينبار نيز نظر خود را اعلام مي‌كنم. به نظرم اين دوستان بسيار ... تشريف دارن و جلو ٤ تا دختر جو گرفتشون

كاملا مشخصه و هم آبروى پرسپوليسيارو بردن و هم آبروى هنرمندارو و بايد از آقاى مظلومى معذرت خواهى كنن.

آقاى مظلومى از مربيان خوب ما هستند و واقعا زحمت كشيدن واسه استقلال و همين عدد چهار ��ستقلاليا حاصل زحمات ايشون هست.

جدا از اين مسائل ايشون بزرگتر هستن وبه عنوان مربيه يه تيم بزرگ بايد احترامشون حفظ بشه. وقتى هنرمندامون انقدر بى ادب هستن و با بزرگتر و مربيه تيم اينجورى رفتار ميكنن از اون جوونايى كه تو استاديوم هستن واقعا توقع فحش دادن ميره. خجالت آوره.»

پس از انتشار این ویدئو و واکنش‌ها نسبت به آن، علی ضیا با انتشار ویدئویی از هواداران استقلال عذرخواهی کرده بود.


گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
seemorgh.com/entertainment
منبع: khabaronline.ir


کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه